ЛДУФК отримав подяку від Всеукраїнської федерації корфболу (Фото)

1-е червня 2019 року назавжди увійде в історію спорту України – саме цього дня відбулися перші Всеукраїнські змагання серед корфбольних клубів України під егідою «Всеукраїнської федерації корфболу», які іменувались першим чемпіонатом України з корфболу серед дорослих команд! З приємністю можемо констатувати, що усі матчі головного прем’єрного змагання національного рівня з цього відносно нового виду спорту проводились на майданчику Універсального спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, що знаходиться на вулиці Черемшини, 17.

Учасниками змагань були команди «Voodoo team Lviv» (Львів), «Lviv Predators» (Львів), «Чернівецькі пантери» (Чернівці) та «Білі Леви» (Острівець Івано-Франківської області).

Переможцем стала команда «Voodoo team Lviv», яка у по-справжньому видовищному і до того ж драматичному фіналі отримала перемогу в екстратаймі з рахунком 12:10 над «Lviv Predators». Зазначимо, що в складі команди-переможниці левову частину гравців складали випускники та діючі працівники нашого Університету.

Не менш цікавим та напруженим видався й поєдинок за підсумкове третє місце між «Чернівецькими пантерами» та «Білими Левами» з Прикарпаття. Фінальний свисток арбітрів зафіксував звитягу з мінімальним рахунком 11:10 команди із столиці Буковини, яка у такий спосіб стала бронзовим призером чемпіонату.

Також скажемо, що звітний турнір став важливим кроком і в напрямку проведення та селекції національної збірної України до відбіркового етапу Чемпіонату Європи з корфболу, який відбудеться з 1-го по 3-є листопада 2019 року у Львові.

Наостанок додамо, що «Всеукраїнська федерація корфболу» щиро вдячна Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського та Управлінню молоді та спорту м. Львова за підтримку і надану допомогу в організації та проведенні звітного турніру.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ