ЛДУФК приймає ХХІІ Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту

У суботу, 20-го лютого, в легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця Черемшини, 17) відбудеться ХХIІ міжнародний турнір з стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка – 2020». Змагання проводяться в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор-1980, володаря кращого результату світу в стрибках у висоту сезону-1981 Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році.

Міжнародні змагання зі стрибків у висоту присвячені пам’яті українського атлета, фіналіста Олімпійських ігор-1980 і чемпіонату Європи-1980 у приміщенні Олексія Дем’янюка. Зазвичай турнір проводиться у січні і є одним з перших у легкоатлетичному календарі України і Європи, але цього року через карантинні обмеження його довелося перенести на лютий. Та незалежно від дати, «Меморіал Олексія Дем’янюка» традиційно збирає справжніх зірок Королеви спорту.

У цьому році до Львова приїдуть відразу дві атлетки, чиї результати входять до світової п’ятірки нинішнього сезону – Юлія Левченко та Ірина Геращенко. На високі позиції претендують також переможниця Всесвітньої Універсіади-2019 Юлія Чумаченко й Оксана Окунєва, яка виграла її двома роками раніше.

Серед чоловіків основна увага буде прикута до дуелі атлетів, які виконали нормативи для участі в чемпіонаті Європи-2021 в приміщенні – Олега Дорощука і Дмитра Нікітіна. Нагадаємо, що Дорощук на чемпіонаті України в приміщенні, який минулого тижня відбувся в Сумах, приємно здивував та порадував усіх своїми стрибками і лише за спробами поступився перемогою Андрію Проценку. А Нікітін 17-го лютого взяв участь у змаганнях серії World Athletics Indoor Tour Gold у польському Торуні, де став четвертим. У сектор також вийде чемпіон світу-2005 Юрій Кримаренко, учасник ХХХІ літніх Олімпійських ігор-2016 Дмитро Яковенко і призер молодіжного чемпіонату Європи Віктор Лонський.

Тож попередній склад учасників має такий вигляд:

Жінки – Левченко Юлія, Геращенко Ірина, Окунєва Оксана, Чумаченко Юлія, Ковтунова Марія (юніорка / юначка), Крамаренко Вероніка (юніорка), Рижова Валерія (юніорка), Мерве Менекше (Туреччина), Заскалько Ілона, Матвійок Анастасія, Алєйнікова Марія (юніорка);

Чоловіки – Дорощук Олег, Нікітін Дмитро, Лонський Віктор, Яковенко Дмитро, Кримаренко Юрій, Мокряк Антон, Кузьмінов Роман, Метін Догу (Туреччина), Пікаш Денис, Слісенко Сергій, Боруцький Назар, Оліферовський Ілля.

РОЗКЛАД «МЕМОРІАЛУ ОЛЕКСІЯ ДЕМ’ЯНЮКА – 2021»

20 лютого (субота)

10:30 – юнаки молодші, юнаки старші
12:00 – дівчата молодші, дівчата старші
13:30 – юніори
14:30 – відкриття та нагородження юнацьких категорій і юніорів
15:30 – Гран-Прі – жінки, юніорки
17:15 – Гран-Прі – чоловіки
19:00 – нагородження призерів та переможців Гран-Прі та юніорок

РЕКОРДИ ТУРНІРУ

Чоловіки
232 см – Андрій Проценко (Україна) – 2014 рік

Жінки
201 см – Ярослава Магучіх (Україна) – 2020 рік

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ