ЛДУФК привітав вихованців дитячих будинків Львівщини з Днем Святого Миколая (Фото)

Напередодні Дня Святого Миколая викладачі та студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відвідали та привітали вихованців дитячих будинків м. Львова та Львівської області.

Дітей з їхнім улюбленим святом привітали декан факультету туризму Володимир Холявка, заступник декана Андрій Кухтій, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Марія Паска, доцент цієї ж кафедри Уляна Гузар, яка водночас і була координатором заходу та викладач кафедри економіки та менеджменту Христина Лешко, за підтримки викладачів та завідувача кафедри туризму Андрія Голода, викладачів і завідувача кафедри економіки та менеджменту Наталії Павленчик та викладачів кафедри спортивного туризму разом із студентами факультету усіх спеціальностей, а також студентського самоврядування факультету.

Поїздка стала підсумком благодійної акції, під час якої було зібрано багато одягу, взуття, канцтоварів, книг, іграшок, медикаментів та подарунків для дітей, які особливо потребують уваги та піклування.

Хвилюючою та теплою була зустріч із вихованцями дитячого будинку-інтернату «Пролісок» м. Стрий, в якому проживає десять дітей віком від трьох до 16-ти років. Щирі дитячі посмішки, відверті розмови та багато подарунків. Кожен з учасників зустрічі збагатився новими враженнями та життєвим досвідом. Невимушене спілкування, теплі слова, обійми та подарунки стали окрасою зустрічі.

Дуже тепла зустріч відбулась у Молодіжному навчальному центрі імені Святого Івана Боско, де навчаються і проживають хлопці з неблагополучних родин.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції! Веселих Свят і добра, якого ніколи не буває забагато!