ЛДУФК внесений до Книги рекордів України як учасник проєкту «Озеленення України»

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського внесений до Книги рекордів України як учасник проєкту «Озеленення України», що формує соціальні та еко-навички у кожної людини. Викладачі та студенти кафедр економіки та менеджменту, спортивного туризму і готельно-ресторанної справи факультету туризму долучилися до висадки дерев. На локації було висаджено 20 000 дерев.

Перша колективна історія успіху понад 50 000 українців із висадження 1 831 333 дерев в Україні та 10-ти країнах світу – НОВИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ, який встановили усі українці, а організували CEO Club Ukraine за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України, а також усі співорганізатори і партнери проєкту «Озеленення України».

Генеральний Директор Книги Рекордів Ганна Крисюк привітала усіх нових еко рекордсменів та наголосила, що цей рекорд сміливо можна вважати європейським, бо такого ще не робили в жодній європейській країні і подякувала усім організаторам за співпрацю та організацію по всій Україні висадження дерев на такому великому позитиві і синергії один з одним.

Тепер кожен учасник з гордістю може сказати, що збагатив цей світ. Кожен учасник отримав подяку від організатора проєкту Наталії Степаненко за активну участь, за бажання робити добро #ДоброДій для своєї країни.

ЗАВДАННЯМ ПРОЄКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ» БУЛО:

• Висадити 1 000 000 дерев протягом дня по всій території України.

• Провести загальнодержавну інформаційну еко-кампанію по висадженню дерев.

• Сприяти упродовж року у висадженні парків та алей.

• Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців.

ЦІЛЬ ПРОЄКТУ – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни і сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців, а також формувати еко-культуру та шанобливе ставлення українців до природи.