ЛДУФК вперше змагатиметься на «European Universities Bridge and Chess Championship»

У вівторок, 23-го липня, в Будапешті завершився чемпіонат світу-2019 з фехтування, де у складі збірної України виступало п’ятеро представників нашого вишу, а вже наступного дня, у середу, 24-го липня, в Університеті фізичного виховання (University of Physical Education) столиці Угорщини відбулося відкриття студентського чемпіонату Європи-2019 з шахів, на який поїхала делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Подія у Будапешті, що триватиме з 24-го по 28-е липня, передбачає чотири змагальні дні та нагородження. Загалом на змагання серед чоловіків прибули команди 21-го університету з 14-ти європейських країн, зокрема України, Польщі, Російської Федерації, Франції, Греції, Туреччини, Великобританії, Ізраїлю, Німеччини, Норвегії, Португалії, Угорщини, Вірменії та Італії. У жіночому турнірі заявилися команди семи університетів з п’яти країн – Польщі, Російської Федерації, Туреччини, Косово та Угорщини.

Зазначимо, що за шість років проведення континентального шахового студентського чемпіонату Україна бере участь вперше і честь представляти державу випала саме команді Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Бажаємо успіху команді нашого Університету: міжнародному майстру, чемпіону України з шахів 2017 року Петрові Голубці та міжнародному гросмейстеру Кирилу Шевченку. Керівник делегації – завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Богдан Виноградський. Тренер – викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Антон Литвинець.