Лекція провідного фахівця компанії Stats Perform

У вівторок, 22-го жовтня 2019 року, в методичному кабінеті кафедри футболу, що знаходиться на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вулиця Черемшини, 17), в рамках проведення занять з ТіМОВС та СПВ відбудеться лекція на тему «Використання сучасних новітніх технологій в ігрових видах спорту». Початок лекції – о 10:30. Лектор – Гійс Беєнкер (Голландія) (Gijs Beenker Account Manager) – керівник європейської філії компанії Stats Perform, яка є лідером світової аналітики в ігрових видах спорту.

Stats Perform є одним зі світових лідерів на ринку спортивних статистики, медіа та інформації. Компанія має офіси по всьому світу, її фахівці працюють в більш ніж 100 країнах світу.

Stats Perform надає неперевершену глибину і широту даних, спортивні дослідження, новини та відео, а також неперевершені рішення на базі штучного інтелекту для спортивних ЗМІ і мовних компаній, технологічних компаній, світових брендів, спортивних книг, команд і ліг, а також постачальників фентезі.

В даний момент компанія розвиваємо свою скаутську мережу, в тому числі і в Україні.

Тож запрошуємо усіх студентів та викладачів нашого Університету на лекцію Гійса Беєнкера.