Любіжаніну Юрію Геннадійовичу – 65!

Сьогодні, 11-го травня, виповнюється 65 років з дня народження старшого викладача кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – доброзичливого, щирого й оптимістичного Юрія Геннадійовича Любіжаніна!

Щиросердечно ґратулюємо Вас із благодатною дниною з нагоди ювілею. Передусім, через вкраплення спортивної термінології скажемо: Ви упевнено подолали немалу життєву дистанцію! Досягнули певних результатів, відображених в щоденних успіхах, особистому зростанні, у безмірній щирості, яка так Вам притаманна. І марафон триває! Усе попереду. І вік нехай не буде перешкодою для творення нових сторінок Вашого життєпису. Бажаємо в оптимістичному настрої, у доброму здоров’ї, із піснею на устах зустріти ще не один ювілей!

Час біжить неспинно, а Вам бажаємо іти упевнено, сповна насолоджуючись подіями, зустрічами, спілкуванням, планами і мріями... Нехай окрасою життєвої мандрівки, маленьких днів й довжелезних років, буде радість і щастя, любов й повага в рідній оселі, дружба і взаєморозуміння у натхненному спортивному товаристві. Хай у будь-яку пору теплом зігріває сонце, а зимові дні будуть особливо сніжними й сприятливими для Вашої професії. Зичимо добра, звершень безмірних і друзів вірних. Будьте нам здорові!

Юрію Геннадійовичу! Оскільки для нашого колективу Ви є ще й дзвінкоголосим і співучим, то увесь привітальний дарунок перев’язуємо барвистою стрічкою із рядків української пісні: «І в юнь, і в старість, літа – то радість. І кожен з нас живе з надій. І в двадцять років, і в сорок років, і в п’ятдесят, і в шістдесят – ми молоді...».

Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе поміж людей,
Родина ЛДУФК підносить урочисто,
Відзначаючи нині Ваш ювілей.
Земних Вам благ з роси й води,
Здоров’я, щастя, радості, тепла –
На многії і благії літа!