Лучниці Вероніка Марченко та Соломія Гнип стартують на Євро-2022

У німецькому Мюнхені сьогодні, 6-го червня, розпочинається чемпіонат Європи 2022 року зі стрільби з лука, на якому у складі жіночої збірної України змагатимуться й дві випускниці кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Вероніка Марченко і Соломія Гнип (на верхньому і нижньому фото відповідно).

За підсумками відбору до національної команди на головний старт року для робінгудів Старого Світу саме Вероніка Марченко та Соломія Гнип посіли перше і друге місця у жіночій збірній України. Натомість за третє, останнє місце конкурували Анастасія Павлова з Нової Каховки та Лідія Січеннікова з Чернівців. У підсумку право змагатися на Євро-2022 здобула Павлова.

Зазначимо, що і Вероніка Марченко, і Соломія Гнип тренуються у заслуженого тренера України Марії Гавелко, яка диплом про вищу освіту так само, як і її підопічні, здобула у стінах ЛДУФК імені Івана Боберського.

Нагадаємо, Вероніка Марченко нещодавно, а саме в останній декаді травня перемогла на міжнародному турнірі в італійській Венеції. Звісно, вітчизняні шанувальники стрільби з лука сподіваються, що й з континентального форуму в Німеччині Вероніка, як і її партнерки по збірній, повернуться додому не з пустими руками.

У складі нашої чоловічої команди на чемпіонаті Європи-2022 львів’ян не буде. За збірну України у Мюнхені виступатимуть сумчани Олексій Гунбіні Артем Овчінніков та Іван Кожокарь з Чернівців. Більшість хлопців зі Львова, серед яких й низка студентів і випускників нашого Університету, через службу в Збройних Силах України, не мали змоги брати участі у відборі на змагання кращих робінгудів нашого континенту.

Додамо, що останні комплекти нагород чемпіонату Європи-2022 на лукодромі столиці землі Баварія Мюнхені будуть розіграні у найближчу неділю, 12-го червня.