«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – поза четвіркою кращих у Вищій лізі

Жіноча волейбольна команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка на 95 відсотків сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури, програла два з трьох домашніх матчів заключного туру першого етапу чемпіонату України серед клубів Вищої ліги і не потрапила до «Фіналу чотирьох». Відтак, сезон 2018-2019 років у Вищій лізі України підопічні завідувача кафедрою спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, доцента Василя Ковцуна завершили на шостому місці.

Щодо поєдинків останнього, п’ятого, туру у Львові, то в першому з них «Львів’янці-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» протистояв клуб «Харків’янка», який у турнірній таблиці до цієї гри відставав від львівських волейболісток на два очки. Підопічні Василя Ковцуна за підтримки рідних трибун захопили ініціативу зі старту першої партії, яку доволі впевнено виграли – 25:18. Друга партія видалася дуже бойовою і безкомпромісною – команди почергово вели в рахунку, а в її кінцівці більш влучнішими були гості з Харкова – 23:25. Третя партія пройшла за схожим сценарієм і завершальне слово знову було за гостями – 21:25. Ці невдачі психологічно надломили команду Василя Ковцуна, у дівчат з’явилася невпевненість, а волейболістки «Харків’янки», піймавши кураж, завершили поєдинок блискучою перемогою в заключній партії – 25:11.

Наступного дня «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зустрічалася з чернівецькою «Буковинкою» і змушена була відігруватися після поразки у стартовому сеті – 18:25. Наші волейболістки в другій партії проявили справжній бійцівський характер і перемогли – 25:17. Третю партію знову виграли гості – 19:25, а четверту – господарки – 25:11. Відтак, доля переможця цього протистояння вирішувалася на тай-брейку, де сильнішою була «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – 15:7.

Після такої складної звитяги над непоступливою «Буковинкою» (3:2) у прихильників львівської команди з’явилася надія, що і в заключному поєдинку туру проти харківського клубу ХОВУФКС господарки знову проявлять свої найкращі якості й зможуть здолати непростого суперника. Але одного старання й бажання для перемоги було явно замало. Усі три партії були за гостями з Харкова (25:16, 25:21, 25:18), які з другого місця вийшли у фінальний етап чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги й разом із житомирським «Поліссям», «Полтавчанкою» та запорізькою «Орбітою-Спортінтернат» розіграють медалі сезону-18/19 років. Для решти команд сезон завершився.

Підсумкові місця першого етапу: 1. «Полісся» – 31 очко, 2. ХОВУФКС – 27, 3. «Полтавчанка» – 26, 4. «Орбіта-Спортінтернат» – 23, 5. «Харків’янка» – 21, 6. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – 19, 7. «Академія-ЗІЕІТ» – 17, 8-9. «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-ВУФК» і «Буковинка» – по 11, 10. «Інваспорт-Метеор» – 6, 11. «Спортліцей» – 3, 12. «Полтавська область-СДЮШОР№2» – 0.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ