«Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» запрошує на заключні домашні матчі цього сезону

Жіноча волейбольна команда Вищої ліги чемпіонату України «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 95-ть відсотків сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 1-го і 2-го лютого у спорткомплексі Технологічного коледжу (вулиця Пулюя, 20) проведе заключні домашні матчі чемпіонату країни. Спершу суперником наших волейболісток буде збірна України U-16 (1-го лютого, початок – 17:00), а наступного дня – потенційний лідер чемпіонату столична команда «Легенда-Wnet» (2-го лютого, 11:00), яка виграла усі шість поєдинків.

Зазначимо, що на відміну від попереднього сезону, коли «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» до останнього туру реально претендувала на потрапляння у «Фінал чотирьох», поточний сезон зі старту у підопічних Василя Ковцуна не заладився. За словами наставника, команда значно омолодилася, через брак фінансів відмовилися від практики залучення на тури досвідчених гравців і найголовніше – постійні травми. Через це ще в жодному з турів «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» не зіграла оптимальним складом. Лише зараз ситуація поступово нормалізувалася, але час уже втрачено, загублено багато очок і тепер головним завданням нашої молодої команди є достойне завершення чемпіонату, у якому треба на своєму рівні відіграти п'ять поєдинків – два домашніх і три виїзних.

Аби дівчатам найближчих вихідних гралося веселіше й розкутіше, запрошуємо шанувальників волейболу прийти у найближчі суботу та неділю в зал спорткомплексу Технологічного коледжу, що на вулиці Пулюя, 20, й забезпечити «Львів'янці-ЛДУФК-СКІФ» належну підтримку. Повірте, дівчата цього заслуговують.

Турнірне становище за тур до завершення першого етапу змагань: «Аланта» і «Полтавчанка» – по 21-му очку (зіграно по 8 матчів), «Легенда-Wnet» – 18 (6), збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП-ХОР» – 15 (8), «Орбіта-Спортінтернат» – 12 (8), «Южанка-ДЮСШ №5» – 11 (8), «Харків'янка-ХНПУ» – 10 (8), «Інваспорт-Метеор» – 9 (8), збірна України U-16 – 5 (6), «Буковинка-ДЮСШ№4» – 4 (6), «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» – 3 (6), «Київська область-Спортліцей» – 3 (8).