Львівщина прийматиме засідання Виконкому Європейської Атлетики

Цими днями в Києві мало відбутися чергове засідання Виконавчого Комітету Європейської Атлетики (континентальної легкоатлетичної асоціації). Втім, через пандемію коронавірусу цей захід було відтерміновано. Президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул в режимі відео-конференції провів перемовини з керівництвом ЄА. Серед іншого обговорили проведення в Україні засідання Виконкому Європейської Атлетики в більш пізні терміни.

Керівництво Європейської Атлетики підтвердило, що за Україною зберігається право прийняти цей престижний міжнародний спортивний захід. Орієнтовні дати проведення – 14-17 червня наступного року. Місце проведення – Львів. Про це повідомив завідувач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярослав Свищ, який очолює Федерацію легкої атлетики Львівської області.

А начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як додав: «До 2021 року ми завершимо реконструкцію стадіону СКІФ. Найстаріший серед сучасних стадіонів Львова буде відповідати усім вимогам для проведення міжнародних змагань. Тому, власне, це засідання є відмінною нагодою продемонструвати європейській легкоатлетичній спільноті, що Львівщина готова приймати континентальні та світові першості».

Зазначимо, що через пандемію коронавірусу всі найближчі заходи з календаря Європейської Атлетики скасовано, перенесено або, якщо є можливість, переведено в онлайн-режим.