Львівська «Булава» продовжує боротьбу за четвірку кращих

Чоловіча волейбольна команда Вищої ліги чемпіонату України львівська «Булава», основу якої складають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а головний тренер Юрій Мальчицький вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу, продовжує відчайдушну боротьбу за потрапляння до числа перших чотирьох колективів, які на другому етапі розіграють комплект нагород нинішнього сезону-2019/2020.

У звітному турі в Харкові наша команда з різних причин виступала обмеженим складом, що й позначилося на кінцевому результаті. Якщо в матчі з «Дніпром» підопічні Юрія Мальчицького, програючи по ходу матчу, знайшли в собі сили переломити хід гри й перемогли у чотирьох сетах – 3:1 (23:25, 25:22, 25:23, 27:25), то наступного змагального дня в зустрічі із господарями туру, харківськими волейболістами команди «КЗ «ХПКСП» ХОР-Юракадемія-2» львів’янам через обмежену ротацію забракло перш за все фізичних сил і вони поступилися з рахунком 1:3 (19:25, 21:25, 28:26, 18:25).

Відтак, у дев’яти поєдинках чоловічої Вищої ліги «Булава» шість разів перемогла й тричі програла. Із 16-ма очками команда Юрія Мальчицького перебуває наразі на шостому місці, а від заповітного четвертого – її відділяє усього два очки. Цю турнірну ситуацію волейболісти «Булави» спробують виправити в Тернополі, де проведуть наступні поєдинки першої частини чемпіонату: 14-го березня – із ВК «Бахмут-ШВСМ», 15-го березня – ВК «Інваспорт-Метеор».

Завершуватимуть першу частину чемпіонату львівські гравці вдома поєдинками із «ШВСМ-СумДУ» (28-го березня) та ВК «Політехнік-Одеса» (29-го березня).

Турнірне становище команд наразі таке: ВК «Прибилів» – 24 очки (10 матчів), «ДСО-ТНЕУ» – 23 (9), «Політехнік-Одеса» – 21 (9), «Бахмут-ШВСМ» – 18 (9), ВСК «МХП-Вінниця» – 18 (9), «Булава» – 16 (9), «КЗ «ХПКСП» ХОР-Юракадемія-2» – 15 (10), «Хотинські козаки» – 14 (9), «ШВСМ-СумДУ» – 12 (9), «Дніпро» – 12 (10), «Інваспорт-Метеор» – 10 (9), «Олюртранс» – 8 (9), Збірна України U-17 – 3 (9), «Спартак» – 1 (10).