Львівська «Галичанка» збільшила перевагу в турнірній таблиці гандбольної Суперліги

Львівська гандбольна «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в межах чергового, шостого туру чемпіонату України жіночої Суперліги сезону-2019/2020 приймала на домашньому паркеті дебютанта Суперліги – київський «Спартак».

В обох матчах, що проходили на майданчику спорткомплексу Львівського Національного університету імені Івана Франка, підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко без найменших проблем розібралися з дебютантками, двічі здолавши їх з рахунком 40:12 у першому матчі та 33:13 у другому.

Завдяки цим впевненим перемогам «Галичанка» продовжує очолювати турнірну таблицю. До того ж, нагадаємо, у порівнянні з іншими суперницями наша команда зіграла на два матчі менше: ігри четвертого туру з гандболістками столичної ТНУ–ДЮСШ-21 були перенесені (найімовірніше, вже на 2020 рік) через участь львів'янок у розіграші Кубка Європейської федерації гандболу.

Цікаво, що шостий тур чемпіонату для «Галичанки» запам'ятається не стільки перемогами – вони були прогнозованими, скільки тим, що після гри капітан львів'янок Наталія Савчин отримала пропозицію руки та серця.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2019/2020.
СУПЕР-ЛІГА. 6-й ТУР

«Галичанка» (Львів) – ГК «Спартак-Київ» – 40:12 і 33:13