Магістрант ЛДУФК Вадим Кравчук – переможець «Меморіалу Олексія Дем’янюка 2019» (Фото)

У легкоатлетичному залі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся ювілейний, 20-й за ліком міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка 2019» за участю кращих спортсменів України, Європи та світу.

У ранковій частині заходу мали змогу змагатися юні спортсмени, а уже згодом відбулась гаряча боротьба серед відомих легкоатлетів у жіночому і чоловічому Гран-прі.

Відтак, серед жінок це були: Юлія Левченко – срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи серед молоді, переможниця юнацьких Олімпійських Ігор; Ірина Геращенко – фіналістка Олімпійських ігор-2016, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів, дворазова призерка чемпіонатів Європи серед молоді; Даніель Френкель – чемпіонка Ізраїлю.

Серед чоловіків у турнірі брали участь: Юрій Кримаренко (чемпіон світу 2005 року), Дмитро Яковенко (учасник Олімпійських ігор-2016), Дмитро Дем’янюк (учасник двох олімпійських ігор, семикратний переможець Меморіалу), Філіп Мрчич (чемпіон Хорватії 2018 року).

Змагання традиційно збирають і ветеранів стрибків у висоту та спортивних діячів, які приходять вшанувати пам’ять Олексія Дем’янюка та його тренера Миколи Андрійовича Вальчука.

Отже переможцями та призерами ювілейного турніру зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка 2019» стали: здолавши висоту 220 см, перше місце і золоту нагороду здобув Вадим Кравчук (магістрант факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК), срібна нагорода за кількістю спроб дісталась Юрію Кримаренку – 220 см; а на третю сходинку п’єдесталу піднялись аж три спортсмени: Дмитро Яковенко (Кропивницький), Андрій Ковальов (Херсон) та Дмитро Нікітін (Житомир) – по 215 см.

Юлія Левченко перемогла у змаганнях жінок і здобула золоту нагороду, підкоривши з першої спроби висоту 196 сантиметрів, що стало новим рекордом турніру; на другу сходинку п’єдесталу піднялась Ірина Геращенко (її результат 194 см); на третьому місці Лілія Клінцова (183 см).