Магістранти ЛДУФК долучилися до Свята Миколая для дітей з інвалідністю

У спортивному комплексі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури до Дня Святого Миколая відбулося традиційне спортивне свято для дітей з інвалідністю. Спортивний захід організовано Львівським обласним реабілітаційно-спортивним клубом «Галичина», а волонтерську підтримку здійснювали магістранти факультету фізичної культури і спорту під керівництвом професора кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК Аліни Володимирівни Передерій.

У спортивному заході взяли участь майже 200 дітей з вадами слуху, зору та розумового розвитку з 12-ти спеціалізованих шкіл-інтернатів та реабілітаційних центрів Львівської області.

Метою заходу було не лише привітати дітей з особливими потребами з цим прекрасним і напевно найулюбленішим святом дітлахів, а й залучити їх до активного відпочинку та наочно продемонструвати, як можна цікаво й з користю для свого здоров’я проводити дозвілля.

Магістранти-волонтери нашого Університету долучилися до організації та проведення свята. Зокрема, вони здійснювали супровід учасників заходу, організували різноманітні спортивні естафети та рухливі ігри, упродовж усього дійства створювали святковий настрій та дружню атмосферу.

Головний підсумок звітного заходу – діти з інвалідністю отримали величезний заряд позитивних емоцій та святковий настрій й подарунки. А найкращим свідченням цього були посмішки на їхніх обличчях та щасливий блиск у очах по завершенні дійства. Тож давайте якомога частіше буде організовувати подібні свята для дітей з особливими потребами та систематично залучати їх до активного, а значить здорового способу життя.