Максим Гірний долучився забитим голом до першої перемоги збірної України U-19 у відборі на Євро-2020

Юніорська збірна України U-19 розпочала свої виступи у відбірному турнірі до чемпіонату Європи 2020 року, що вчора, 13-го листопада, стартував у Швеції. У першому поєдинку кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) підопічні Олега Кузнецова впевнено обіграли збірну Естонії з рахунком 4:0. Долучився до розгрому прибалтів й другокурсник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Максим Гірний (на фото другий ліворуч), який у звітній грі з'явився на футбольному полі на 69-й хвилині та вже через вісім хвилин відзначився голом.

Із перших хвилин підопічні Олега Кузнецова захопили ініциативу. Досить сказати, що в першому таймі «синьо-жовті» зробили 13 ударів по воротах, причому дев'ять із них – у площину. Естонці відповіли тільки двома пострілами. Ці старання нашої команди принесли результат на 38-й хвилині, коли Михайло Мудрик скористався передачею Данило Сікана – 1:0. Взяв участь Михайло Мудрик і в другому забитому м'ячі: на 45-й хвилині він асистував Артему Шулянському – 2:0.

У перерві тренер збірної Естонії зробив чотири заміни, в надії на те, що його підопічним вдасться вирівняти гру. Певною мірою їм це вдалося, однак на 63-й хвилині їх запал загасили Шулянський та Сікан: перший заробив 11-метровий удар, а другий його реалізував – 3:0.

Втім, це був ще не вечір, оскільки на 77-й хвилині Максим Гірний забив четвертий м'яч. У цьому випадку асистентом виступив Данило Хондак – 4:0. Могли українці забивати ще один гол, але Михайло Мудрик на 90-й хвилині не реалізував пенальті.

Додамо, що в іншому матчі групи 9 збірні Словенії та Швеції розійшлися миром – 2:2.

ФУТБОЛ. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД ЄВРО-2020 (U-19)
ГРУПА 9. 1-Й ТУР

Україна U-19 – Естонія U-19 – 4:0 (2:0)

УКРАЇНА U-19: Трубін, В. Мудрик, Біловар, Якуба, Ярош, Батагов (Гуров, 68), Бодня (Хондак, 69), Шулянський (Махонін, 82), М. Мудрик, Надольський (Гірний, 69), Сікан (Снісар, 82).

ЕСТОНІЯ U-19: Хейн, Тамміксаар (Шеннінг-Ларсен, 46), Пелт, Сувіномм, Хуссар (Кокла, 46), Тунев, Саарма (Лаанеотс, 46), Єршов (Крутоголов, 46), Веєлма, Комлов, Мяннілаан (Грауберг, 76).

Голи: М. Мудрик, 38, Шулянський, 45, Сікан, 63 (пен.), Гірний, 77.

Нереалізований пенальті: М. Мудрик, 90 (воротар).

Попередження: Гірний, 81 – Сувіномм, 90.