Марія Подураєва – володарка Кубка України-2020 з тенісу

У Києві, на кортах «Наука-Спорт», упродовж тижня тривали баталії розіграшу Кубка України з тенісу 2020 року, в яких визначилися володарі почесного трофею у п’яти розрядах – в одиночному і парному серед жінок та чоловіків, а також у міксті. Серед переможців турніру і студентка першого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія Подураєва (праворуч на фото внизу).

На кубковому турнірі, який відповідаючи умовам карантинних заходів, проходив без глядачів, майстер спорту Марія Подураєва виступала у жіночому парному розряді, де її партнеркою була киянка Анастасія Жолдакова. На шляху до фіналу 15-річна Анастасія і 19-річна Марія, обігравши суперниць по кваліфікації, у чвертьфіналі взяли гору над львівським тандемом Анна Мартем’янова / Анастасія Скорупська. Виграв львівсько-київський дует і в півфіналі у сестер Катерини і Дарії Дятлових зі столиці.

Цікаво, що у вирішальному матчі на Марію Подураєву та Анастасію Жолдакову чекало ще одне протистояння з родинним тандемом із Києва – сестрами Анною і Анастасією Ващенко. Втім, й цього разу вони здобули впевнену перемогу, вигравши у двох сетах, що називається без адреналіну. Рахунок партій – 6:2, 6:3 – якнайкраще свідчить про те, що відбувалося у фіналі жіночого парного розряду на корті тенісного центру «Наука-Спорт».

ФІНАЛИ КУБКА УКРАЇНИ З ТЕНІСУ
2020 РОКУ:

Чоловіки.
Одиночний розряд
Владислав Манафов – Іван Сергєєв – 7:6 (7:3), 3:6; 6:1

Жінки.
Одиночний розряд
Катерина Лазаренко – Марія Берген – 7:6 (7:4), 6:3

Чоловіки.
Парний розряд
Олексій Крутих / Володимир Ужиловський –
Владислав Манафов / Вадим Концеба – 6:4, 7:6 (7:5)