Маркіян Івашко – співавтор світового рекорду зі стрільби з лука у міксті

На відкритому Гран-Прі Європи сезону-2018 зі стрільби з лука в болгарській Софії український дует у складі випускника кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури Маркіяна Івашка та Анастасії Павлової з Нової Каховки встановив новий світовий рекорд.

У міксті (змішаних командних змаганнях) у столиці Болгарії «синьо-жовті» робінгуди показали результат у 1343 очок, що є новим рекордом планети і тим самим вписали свої імена в історію світової стрільби з лука.

Нагадаємо, що змагання у міксті вперше включені Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) до програми змагань зі стрільби з лука в рамках майбутніх ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, що пройдуть у 2020 році в столиці Японії Токіо.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Анастасію Павлову та Маркіяна Івашка, тренерський склад збірної та Федерацію стрільби з лука з блискучим досягненням, побажавши й надалі демонструвати чудові результати і високі досягнення на міжнародній арені.

За матеріалами noc-ukr.org