Медальні старти легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України у Луцьку

У Луцьку, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метань і штовхань місцевого стадіону «Авангард», упродовж двох днів проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді – головний старт сезону-2020 національного рівня для вітчизняних атлетів королеви спорту. Збірна команда Львівської області, в складі якої успішно виступила низка студентів та випускників кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, посіла шосте місце серед молоді з сумою 1110 очок та сьоме місце серед дорослих, набравши 1080 очок.

У змаганнях зі штовхання ядра магістрант факультету педагогічної освіти нашого вишу Степан Дем’янчук показав третій результат серед дорослих атлетів та став володарем бронзової медалі. Третьою фінішувала в фінальному забігу жіночої естафети 4х400 м й збірна Львівської області (на фото вгорі) у складі другокурсниці факультету фізичної культури і спорту Юлії Григор’євої, випускниць ЛДУФК Орисі Дем’янюк та Ренати Механчук і студентки Львівського коледжу спорту Мар’яни Шостак. Водночас чоловіча команда Львівщини в естафеті 4х400 м у складі магістранта факультету фізичної культури і спорту Валентина Горевича, студентів цього факультету Руслана Кльоза та Нікіти Родченкова (четвертий і перший курс відповідно) та вихованця ЛДЮСШ-10 Ореста Гавриляка зайняла четверте місце серед дорослих та стала срібним призером молодіжної першості.

В секторі для стрибків у висоту четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Ілона Заскалько стала чемпіонкою у змаганнях молоді та зупинилася за крок до «бронзи» серед дорослих. Срібну медаль у змаганнях молоді з десятиборства виборов цьогорічний випускник бакалаврату цього ж факультету Віталій Гаюк, який у заліку серед дорослих набрав п’яту суму.

Одногрупник Ілони Руслан Кльоз фінішував шостим у фіналі бігу на 400 м з бар’єрами серед дорослих та став бронзовим призером у молодіжному заліку. А магістрантка факультету фізичної культури і спорту Христина Бойчук зайняла сьоме місце серед дорослих та зупинилася за крок до медального подіуму у змаганнях молодіжної першості в секторі для штовхання ядра.

Цьогорічна випускниця бакалаврату факультету педагогічної освіти Наталія-Вікторія Хамула в стрибках у довжину посіла восьме місце серед дорослих атлеток, але при цьому стала срібним призером у змаганнях серед молоді. Сьомою у фіналі бігу на 3000 м з перешкодами фінішувала магістрантка факультету педагогічної освіти Вікторія Дуткевич. Восьмий результат у змаганнях серед молоді з метання диску і в стрибках у довжину показали відповідно студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту Діана-Романа Лозова та другокурсник цього факультету Віталій Дахній.

Відзначились успішними виступами на чемпіонаті України у Луцьку й випускники кафедри легкої атлетики ЛДУФК. Зокрема, золоті нагороди здобули Орися Дем’янюк у бігу на 1500 м, Роман Ростикус у бігу на 3000 метрів з перешкодами та Андрій Проценко в стрибках у висоту, а Дмитро Шеремет виборов «бронзу» в секторі для метання спису. Костянтин Коляда у бігу на 3000 метрів з перешкодами фінішував за крок до медального подуму. Тамара Євдокимова показала п’ятий результат у метанні списа, а Дмитро Дем’янюк посів сьоме місце в стрибках у висоту.