Медальний покер гірськолижниці Анастасії Шепіленко на Буковелі

Як ми уже повідомляли, на зимовому курорті Буковель, що на Івано-Франківщині, завершився чемпіонат України з гірськолижного спорту, де успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Михайло Карпушин загалом виборов чотири золоті медалі. Змагаючись із юніорами, Михайло Карпушин посів перше місце у двох дисциплінах – слаломі-гіганті та спеціальному слаломі. Також йому не було рівних у цих двох дисциплінах і серед дорослих спортсменів.

Водночас магістрант цього факультету, 23-річна Ольга Книш, за плечима якої участь у ХХІІІ зимовій Олімпіаді-2018 у Південній Кореї, вкотре підтвердила свій високий клас, завоювавши золоті медалі серед дорослих у двох дисциплінах – слаломі-гіганті і спеціальному слаломі.

Однак це не усі медальні успіхи гірськолижників ЛДУФК на Буковелі. Одразу чотири нагороди здобула першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Шепіленко. У змаганнях юніорок вона виграла «золото» у слаломі-гіганті та завоювала «срібло» в спеціальному слаломі. Не залишилася Настя без медалей і змагаючись серед дорослих. У спеціальному слаломі вона показала гірший результат тільки за вище згадану Ольгу Книш, піднявшись у такий спосіб на другу сходинку п’єдесталу пошани, а в слаломі-гіганті стала бронзовим призером.

Зазначимо, що тренується Анастасія Шепіленко у своєї матері, учасниці ХVIII зимових Олімпійських ігор у японському Нагано-1998, а нині тренера національної збірної команди України Юлії Шепіленко, яка вищу освіту також здобувала у ЛДУФК. До речі, у неї тренується й Ольга Книш.

Додамо, що усі троє наших чемпіонів України – Михайло Карпушин, Ольга Книш та Анастасія Шепіленко – нині готуються до чемпіонату світу поточного року. Світовий форум найкращих гірськолижників планети триватиме з 5-го по 17-е лютого в шведському місті Оре.