Медальний врожай плавців ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2019

У місті Кам’янське Дніпропетровської області завершилися змагання з плавання в програмі XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019. Загалом на водних доріжках місцевого басейну «МіКомп» у складі 13 збірних областей та міста Києва змагалися плавці з 56-ти вишів країни. Збірна Львівської області була представлена у кількості 12 спортсменів, вісім з яких є студентами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Одразу скажемо, що наші плавці виступили дуже добре. Достатньо сказати, що серед вишів першої категорії плавці ЛДУФК, набравши 857 очок, вперше в історії літніх Всеукраїнських Універсіад посіли третє місце, випередивши Харківську державну академію фізичної культури (802 очки). Попереду нас Національний Університет фізичного виховання і спорту України (1286 очок) та Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту (1213 очок).

А загалом серед усіх вишів України, наші плавці посіли високе четверте місце. Окрім столичного НУФВіС та дніпровського ПДАФКіС нас випередив також Південноукраїнський національний педагогічний університет імені Костянтина Ушинського (Одеса), якому ми поступилися лише 28 очок.

Серед збірних областей у загальнокомандному заліку команда Львівщини, набравши 1180 очок, замкнула першу п’ятірку. Попереду збірні Дніпропетровщини (1410), Києва (1338), Харківщини (1241) та Одещини (1233).

А тепер про особисті здобутки студентів нашого Університету. Марина Кирик (п’ятий курс факультету фізичної культури і спорту) здобула дві золоті і чотири бронзові медалі; Оля Степанцова (другий курс факультету ФКіС) та Олександра Колесник (третій курс факультету ФКіС) – по одній срібній і чотири бронзових медалі; Софія Прийма (четвертий курс факультету педагогічної освіти) – три бронзові медалі; Дарина Тарасенко (четвертий курс факультету ПО), Дмитро Раков (перший курс факультету ПО) та Костянтин Цап (другий курс факультету ФКіС) – по одній бронзовій медалі. Близький до п’єдесталу був і Маркіян Богуцький (другий курс факультету ФКІС), який у фінальних запливах двічі фінішував п’ятим.

Тож вітаємо увесь колектив кафедри водних та неолімпійських видів спорту (завідувач – доцент Микола Чаплінський) з успішним виступом на XIV літній Всеукраїнській Універсіаді-2019. Окрема подяка викладачам кафедри – Любові Карпі, заслуженому тренеру України Анатолію Шевчуку та Максиму Полегойку, які безпосередньо готували наших студентів до звітних змагань.