Медальний врожай робінгудів ЛДУФК на Кубку України-2019

Упродовж шести днів, з 24-го по 29-е листопада, у Львові, на базі літніх олімпійських видів спорту Міністерства оборони України проходив Кубок України 2019 року зі стрільби з лука в приміщенні. Традиційно для Всеукраїнських змагань найкращих робінгудів успішно виступили у рідних пенатах представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, в класичному луці переможцем турніру в командних змагання серед чоловіків став наш випускник Георгій Іваницький. У першості серед представниць прекрасної статі «срібло» виборола ще одна випускниця ЛДУФК Катерина Шабалітова, а студентка першого курсу факультету педагогічної освіти Ірина Загарук (на фото вгорі) та Катерина Соколенко, яка вищу освіту здобула у стінах нашого Університету, вибороли «бронзу».

У блочному луці, в змаганнях серед чоловіків студент факультету заочної та післядипломної освіти Сергій Атаманенко завоював «срібло» в особистій першості та «бронзу» в командній. Переможцями в командних змаганнях стали випускники ЛДУФК Сергій Кушнірук та Костянтин Школьний.

Серед жінок у блочному луці переможцями Кубка України стали студентка другого курсу факультету фізичної культури і спорту Ірина Шмульська (на фото вгорі) та наша випускниця, заслужений майстер спорту Катерина Палеха.