Медальний врожай самбістів ЛДУФК на Кубку України

Упродовж останніх шести календарних днів літа, з 26-го по 31 серпня, у Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Кубок України 2021 року з боротьби самбо серед трьох вікових груп (юнаки та дівчата, юніори і юніорки, чоловіки та жінки). Загалом у звітних змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 19-ти регіонів України. Не з пустими руками повернулися з Одещини додому й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Одразу семеро студентів першого курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу вибороли нагороди у різних вікових групах. Зокрема, у ваговій категорії до 79 кг перше місце серед юнаків виборов Богдан Цисар, а його одногрупники Ярослав Михалюк та Богдан Романов посіли третє місце (на фото). У цій же ваговій категорії, але з бойового розділу, переможцем став Артур Смук, який також вчиться у цій групі.

У ваговій категорії до 58 кг в бойовому розділі серед юніорів перше місце посів Андрій Мармиль. А Сергій Шпак та Валентина Ткачук вибороли «срібло» та «бронзу» у вагових категоріях до 53 кг та 50 кг відповідно. Додамо, що усі троє також є першокурсниками факультету фізичної культури і спорту.

Окрім того, наші юні спортсмени спробували свої сили і в змаганнях серед дорослих, де також підтвердили свою майстерність й вибороли срібні (Сергій Шпак та Андрій Мармиль – вага до 53 кг і до 58 кг) та бронзові медалі (Богдан Цисар та Валентина Ткачук – вага до 79 кг і до 50 кг).

Не залишились без нагород і наші випускники Ярослав Давидчук, Тарас Кравчук і Богдан Шершень, які завоювали срібні та бронзові нагороди у нових для себе вагових категоріях – понад 98 кг, до 71 кг та до 64 кг відповідно.

Додамо, що за результатами Кубку України право представляти збірну команду на чемпіонаті світу-2021 вибороли Богдан Цисар, Артур Смук, Андрій Мармиль та Ярослав Давидчук.