Медальний «хет-трик» велосипедистів ЛДУФК на Євро-2020 у Пловдиві

У болгарському Пловдиві, де триває чемпіонат Європи-2020 з велоперегонів на треку, напередодні, 12-го листопада, у другий змагальний день континентального форуму одразу три нагороди у складі збірної України завоювали випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У чоловічій гонці скретч – індивідуальній гонці на 15 км, в якій учасники долали 60 кіл – Україну представляв 25-річний аспірант нашого вишу Роман Гладиш (на фото вище – зліва). Окрім нього за нагороди боролися ще 19 велосипедистів.

Чемпіоном континенту в підсумку став Юрі Лейтао з Португалії. Причому титул піренеєць здобув дуже переконливо – усіх конкурентів він обігнав на одне коло, тож фактично боротьби за «золото» цього разу не було. Натомість, за дві інші нагороди відбувалася справжня битва. Тож тим приємніше, що її виграв саме Роман Гладиш, який у такий спосіб став срібним призером Євро-2020, з чим ми його й вітаємо.

Додамо, що трійку призерів доповнив Олівер Вуд з Великої Британії, який ледь не в прямому значенні вирвав бронзову медаль у грека Хрістоса Волікакіса, росіянина Сергія Ростовцева та поляка Даніеля Станішевського, які фінішували на четвертому, п’ятому і шостому місцях відповідно.

Нагадаємо, днем раніше у тому таки скретчі, але серед жінок (представниці прекрасної статі змагалися на дистанції 10 км – 40 кіл), на медальний п’єдестал зійшла випускниця ЛДУФК Тетяна Клімченко, яка стала бронзовою призеркою.

Не залишилася 26-річна уродженка Червонограда без нагороди і в другий день Євро-2020 у Пловдиві. Тетяна знову посіла третє місце – цього разу в складі збірної України (на фото вище) в командній гонці переслідування разом із Анною Нагірною, Вікторією Бондар та Юлією Бірюковою, яка вищу освіту також здобула у стінах нашого Університету.

Додамо, що золотий комплект медалей вибороли велосипедистки Великої Британії, а срібними призерками стали італійки.