На чемпіонаті України-2018 з легкої атлетики представники ЛДУФК здобули шість нагород (Фото)

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», відбувся чемпіонат України з легкої атлетики та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств 2018 року. Збірна команда Львівської області виборола сьоме командне місце, набравши 1195 очок, а також перемогла у командному чемпіонаті з багатоборств. Свій внесок у здобутки львів’ян зробили й представники Львівського державного університету фізичної культури: у їхньому активі шість медалей – по три «срібла» та «бронзи».

Три срібних медалі завоювали випускники ЛДУФК подружжя Дем’янюк. Орися Дем’янюк-Мочульська виборола два других місця – в бігу на 800 (2:05.48) та 1500 метрів (4:23,67). А Дмитро Дем’янюк здобув також срібну нагороду в стрибках у висоту з результатом 2,26 м і тим самим виборов місце у збірній команді України на чемпіонат Європи-2018, що пройде в серпні у Берліні.

За підсумками національного чемпіонату студент четвертого курсу факультету фізичного виховання (ФФВ) нашого університету Артур Назарук посів четверте місце у бігу на 200 м і також включений у склад збірної команди на Євро-2018, де змагатиметься в естафеті 4х100 м.

Студентка третього курсу факультету спорту (ФС) Ірина Племянник з результатом 11:09.25 посіла третє місце у бігу на 3000 м з перешкодами. Бронзову медаль виборов і магістрант факультету спорту ЛДУФК Богдан-Іван Городиський у бігу на 10000 м. П’ятою фінішували у бігу на 3000 м з перешкодами третьокурсниця ФФВ Вікторія Дуткевич. Аналогічне місце у підсумковому протоколі в штовханні ядра посів студент четвертого курсу ФФВ Степан Дем’янчук.

Випускник ЛДУФК Роман Ростикус повернувся додому із бронзовою нагородою у бігу на 3000 метрів із перешкодами та завершив на п’ятій позиції дистанцію бігу на 5000 м. Ще один випускник нашого вишу Костянтин Коляда виборов четверте місце у бігу на 3000 м з перешкодами та шосте у бігу на 5000 м. Магістрант факультету спорту Тамара Євдокимова посіла шосте місце у метанні списа, а магістрант факультету фізичного виховання Ігор Желем став сьомим в бігу на 3000 м з перешкодами. Закрили вісімку фіналістів студенти Руслан Кльоз (перший курс ФС) – у бігу на 400 м з бар’єрами, Юрій Трохімчук (четвертий курс ФВ) – у бігу на 400 м та Віталій Римарук (другий курс ФС) – у метанні диску.