На Кубку України-2019 легкоатлети ЛДУФК здобули п’ять нагород

Десять легкоатлетів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у Кубку України-2019 з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся у Києві. Практично усі наші спортсмени показали свої особисті досягнення.

Два «срібла» вибороли вихованки завідувача кафедри Ярослава Свища – у бігу на дистанції 1500 м. Другою фінішувала студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти Іванна Остимчук, а в бігу на 2000 м з перешкодами аналогічний результат показала її однокурсниця Вікторія Дуткевич. Срібну нагороду виборола й третьокурсниця факультету фізичної культури і спорту Наталія-Вікторія Хамула, яка змагалася в стрибках у довжину.

Магістрант факультету педагогічної освіти Назарій Чапля посів четверте місце у бігу на 3000 м, а магістрант факультету фізичної культури і спорту Олег Семенюк Олег став восьмим у бігу на 800 м. Додамо, що обоє спортсменів є вихованцями Віталія Тарнакіна.

На спринтерських дистанціях четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Лілія Коваль (тренер – Ярослав Свищ) зайняла п’яте місце у бігу на 400 м та восьме місце у бігу на 60 м. Десятку найсильніших закрили першокурсниці цього ж факультету Анна Голуб, яка змагалася у бігу на 60 м та Марія-Анастасія Шабля – у потрійному стрибку.

Дві золоті нагороди завоювали випускники кафедри легкої атлетики ЛДУФК Роман Ростикус у бігу на 2000 м з перешкодами та Костянтин Коляда у бігу на 3000 м. І Роман, і Костянтин тренуються у Віталія Тарнакіна.