На стадіоні СКІФ відбувся Всеукраїнський «Легкоатлетичний турнір на підтримку ЗСУ»

На бігових доріжках та в секторах для стрибків у висоту й довжину стадіону СКІФ навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. Черемшини, 17) відбувся Всеукраїнський «Легкоатлетичний турнір на підтримку Збройних Сил України».

Змагання відбулись за підтримки Федерації легкої атлетики Львівської області (президент – завідувач кафедри легкої атлетики нашого Університету, доцент Ярослав Свищ) та з залученням до суддівства викладачів кафедри легкої атлетики ЛДУФК імені Івана Боберського. Зокрема, обов’язки керівника змагань були покладені на викладача кафедри легкої атлетики Михайла Строкуна, а cекретаркою турніру була Мирослава Скалоцька – викладачка КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» та тренер зі стрибків у висоту.

У змаганнях брали участь спортсмени з різних регіонів України. До програми турніру входили змагання зі стрибків у довжину та висоту, а також з низки бігових видів – 200 м, 400 м та 800 м серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат.

Приємно констатувати, що учасники звітних змагань на стадіоні СКІФ продемонстрували досить високі результати. Зокрема, в секторі для стрибків у висоту представниця Львівщини Марія Алєйнікова здобула перемогу, подолавши планку на висоті 183 см, що є особистим досягненням спортсменки і відповідає нормативу майстра спорту України. Тож щиро вітаємо Марію та її тренерів і бажаємо нових спортивних звершень.

В стрибках у довжину серед чоловіків найкращий результат показав Ярослав Ісаченков з Харкова – 7 м 47 см. Натомість Артур Назарук –випускник кафедри легкої атлетики ЛДУФК імені Івана Боберського – фінішував першим у бігу на дистанції 200 м з результатом 21,9 с.

Для участі у змаганнях учасники турніру сплатили стартовий внесок, який був внесений на рахунок Збройних Сил Українидля закупівлі кросовера Toyota RAV4, для виконання бойових завдань 103-ою окремою бригадою Сил територіальної оборони ЗСУ.

Дякуємо ЗСУ
за можливість тренуватись та змагатись на стадіонах
нашої держави. Віримо в спільну перемогу!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!