На вихідні відбудеться Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу

Найближчими вихідними, 28-го і 29-го серпня, відбудеться Відкритий чемпіонат спортивного клубу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, співорганізатором якого є кафедра атлетичних видів спорту нашого вишу.

Змагання, що відбудуться за підтримки Львівської міської ради, прийматиме Універсальний манеж стадіону СКІФ нашого Університету (вулиця Черемшини, 17).

У цьогорічному чемпіонаті візьмуть участь представники 21-го спортивного клубу та восьми дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шести областей України. За результатами виступів спортсменів будуть визначенні переможці й призери в абсолютній першості серед всіх вагових категорій та переможці в командному заліку.

Зазначимо, що клубний чемпіонат є комплексним змаганням з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, що охоплює всі вікові групи та класичний і екіпірувальний дивізіони.

У змаганнях беруть участь як спортсмени-початківці, так і члени національної збірної команди. Зокрема, на глядачів очікують виступи чемпіонів та призерів міжнародних змагань, майстрів спорту України міжнародного класу, членів національної збірної команди Юлії Чикаліної, Олександра Гангура та Івана Короля.

Найбільш титулованою спортсменкою, яка візьме участь у Відкритому чемпіонаті СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу буде майстер спорту України міжнародного класу, призерка чемпіонату Європи серед юніорок, багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань, багаторазова рекордсменка України Юлія Чикаліна.

Серед чоловіків лідерами змагань на даний час є майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу в присіданнях зі штангою серед чоловіків, багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань Іван Король та чемпіон Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорів, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Гангур.

Додамо, що Львів прийматиме шостий за ліком Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Минулого року в даному спортивному заході взяли участь 121 спортсмен віком від 13 до 49 років, 47 тренерів та суддів першої і національної категорій. Спортсмени представляли чотири ДЮСШ та 18 спортивних клубів з Борислава, Великого Любеня, Бродів, Івано-Франкового, Пустомит, Кам’янки-Бузької, Яворова, Трускавця, Дрогобича, Городка, Сокаля, Самбора, Стрия, Мукачева, Новояворівська, Хуста та Львова.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

28 серпня (субота)

Зважування дивізіону класичний пауерліфтинг та пауерліфтинг –
жінки, юніорки, дівчата (усі вагові категорії)