Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту України!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту! В цю чудову вересневу суботу вітаємо всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України! Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу людей!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Заняття фізичними вправами гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я нації. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді! Нехай для кожного мешканця України і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість та енергію й відчуття вічної молодості. Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів й перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту і справі популяризації та розвитку фізичної культури!

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

З повагою Ректорат,
ЛДУФК імені Івана Боберського

Фізкультурники стежать за здоров’ям і фігурою,
Пишаються своєю мускулатурою.
Завжди здорові, гарні і сильні,
Зі спортом міцно дружать в житті.

З Днем фізкультурника Вас вітаємо,
Позбутися від зайвих кілограм бажаємо.
Нехай усі милуються Вашою фігурою,
І знають, що дружите Ви з фізкультурою.

З Днем спорту Вас ми вітаємо,
Відмінних результатів і перемог бажаємо,
Нехай у Вашому тілі живе здоровий дух,
Хай сили й надії Вас не підведуть.