Нарис «Небесна Сотня. Герой України Анатолій Жаловага»

Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров'ю на своїй землі.
Ліна Костенко

Суспільство, яке має коротку «оперативну пам’ять», ризикує розгубити усвідомлення ціни, яку сплачено за власну незалежність. Для нас нинішніх важливо, аби пам’ять лишалася живою як умова виживання у непростому сьогоденні. Це потрібне не тим, хто пішов на Небеса, а нам – хто лишився захищати і розбудовувати Українську Державу, і нашим нащадкам.

13 березня відзначав би свій день народження один із Героїв Небесної Сотні, уродженець Львівщини, Анатолій Жаловага... До його уродин вийшов у світ нарис «Небесна Сотня. Герой України Анатолій Жаловага».

Автори-упорядники – кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін нашого Університету Олег Арсенович Полянський і кандидат історичних наук, старший викладач цієї ж кафедри Руслана Іванівна Труба.

Небесна Сотня. Герой України Анатолій Жаловага / Авт.-упорядн. Олег Полянський, Руслана Труба. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 16 с.

ISBN 978-617-7336-41-8

У нарисі йдеться про одного з Героїв Небесної Сотні, випускника Львівського державного університету фізичної культури, Анатолія Жаловагу, який загинув на київській барикаді від кулі ворожого снайпера під час Революції Гідності.

Видання сприятиме збереженню пам’яті про Майдан та його учасників.