Наталія Гончар – переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Наталія Гончар за підсумками Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт стала переможницею ІІ туру зі спеціальності 073 «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент бізнес-структур» і отримала диплом ІІІ ступеня.

Тема дипломної роботи Наталії Гончар – «Шляхи підвищення ефективності функціонування туристичних підприємств Львівської області».

За підготовку переможниці другого туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент бізнес-структур» Наталії Гончар, її науковий керівник – завідувачка кафедрою економіки та менеджменту нашого Університету, професорка Наталія Павленчик – галузевою конкурсною комісією відзначена Грамотою.

Ректорат та увесь колектив Університету вітають магістрантку Наталію Гончар та її наукового керівника, професорку Наталію Павленчик з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт та бажають їм міцного здоров’я, щастя та нових творчих успіхів у науковій діяльності.