Назар Богданець – бронзовий призер турніру з вільної боротьби у Кошице (Фото)

У словацькому місті Кошице упродовж двох днів, 15-го і 16-го листопада, тривали баталії XX міжнародного турніру з вільної боротьби серед юніорів V-4 Olympic hopes, у якому взяли участь понад сотні борців із Угорщини, Польщі, Чехії, Словаччини та України.

Команду борців Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського представляли п’ять студентів першого курсу факультету фізичної культури і спорту – Назар Богданець (вагова категорія до 79 кг), Богдан Тіторенко (до 70 кг), Олег Ключка (до 65 кг), Петро Шкребляк (до 61 кг) та Владислав Грицюк (до 70 кг).

Найкращий результат серед представників ЛДУФК показав Назар Богданець, який завоював третє місце. Він провів чотири сутички і в одній поступився чемпіону турніру, представнику Словаччини Дмитру Виговському.

У сутичках за третє місце поступились Олег Ключка та Богдан Тіторенко, які у підсумку посіли четверте місце. Четверте місце посіла в командному заліку й наша команда.