Назар Богданець – переможець турніру на призи Олександра Медведя

У Білій Церкві упродовж двох днів тривали баталії Всеукраїнського турніру з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона, легенди світової боротьби Олександра Медведя. За почесні нагороди престижного турніру змагалися понад 150 атлетів із Білорусії, Ізраїлю та України. Серед учасників змагання був і студент кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Назар Богданець.

Змагаючись у ваговій категорії до 79 кг, першокурсник факультету фізичної культури і спорту на шляху до фіналу провір три напружені сутички, в яких зумів здолати супротив опонентів, серед яких було два майстри спорту – із Дніпра та Запоріжжя.

Звісно, Назар налаштовувався на важку боротьбу і у вирішальному поєдинку. Однак його суперник по фіналу через травму на килим не вийшов. Тож Назар Богданець автоматично став переможцем. Окрім того, згідно з Всеукраїнською класифікацією, він виконав норматив «Майстра спорту України», яке найближчим часом йому офіційно буде присвоєно.

Тож вітаємо Назара і його тренерів Первачука Р.В. та Парчука І.І. з цим досягненням та бажаємо їм нових звитяг на змаганнях найвищого рівня як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.