Нічиї Ані та Марії Музичук у десятому турі

У столиці Татарстану Казані завершився десятий ігровий день турніру претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок. Після синхронних перемог у попередньому турі та після чергового дня відпочинку сестри Анна та Марія Музичук, котрі вищу освіту здобули у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, у звітному – свої партії завершили унічию.

Аня Музичук підписала мирову з китаянкою Тань Чжуньї, а Марія – з грузинкою Нано Дзагнідзе. Також не визначився переможець і в партії між лідером турніру Алєксандрою Горячкіною та Катериною Лагно. А от Алєксандра Костенюк обіграла Валєнтіну Гуніну.

Відтак, після десяти турів лідерство й надалі утримує Горячкіна – 8 очок, у Лагно – 5,5; Анни і Марії Музичук – по 5, Дзагнідзе і Костенюк – по 4,5; Тань Чжуньї – 4, Гуніної – 3,5.

В 11-му турі сьогодні, 13-го червня, Аня Музичук чорними фігурами протистоятиме лідерові турніру Алєксандрі Горячкіній, а Марія, також чорними, гратиме із Катериною Лагно. Водночас Валєнтіна Гуніна білими зіграє із Нано Дзагнідзе, а Тань Чжуньї – із Алєксандрою Костенюк.

Заключний, 14-ий тур запланований на 17 червня. Нагадаємо, що лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ