Ніна Кирик здобула чотири нагороди Кубка України з плавання на відкритій воді

У Бердянську Запорізької області упродовж трьох днів, з 10-го по 12-е вересня, тривали змагання з плавання на відкритій воді, на яких визначалися переможці та призери розіграшу Кубка України 2021 року серед жінок і чоловіків, а також серед юнаків і дівчат 2002–2007 років народження. Чотири нагороди на звітних змаганнях виборола першокурсниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ніна Кирик.

Цікаво, що Ніна у Бердянську піднімалася на медальний подіум за підсумками змагань як серед своїх ровесників, так і серед дорослих. При цьому вона виборола повний комплект нагород в особистих змаганнях, до яких додала ще одну медаль за перемогу в складі естафетної команди.

За підсумками змагань Ніна Кирик здобула золоту і срібну медалі серед дівчат 2004–2005 років народження нагороду – на дистанціях 7.5 км та 5 км відповідно. До них вона додала особисту «бронзу» за третє місце у змаганнях з плавання на дистанції 5 км серед жінок.

Ще одну золоту нагороду студентка першого курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії нашого вишу завоювала в естафетному плаванні у складі команди «Купава», яка фінішувала з новим рекордом України.

Вітаємо Ніну Кирик, її тренерів та увесь колектив кафедри водних і неолімпійських видів спорту (завідувач – доцент Мар’ян Островський) з вдалим виступом на Кубку України з плавання на відкритій воді та бажаємо нових переможних стартів як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях.