НОК продовжує серію науково-освітніх вебінарів для фахівців спорту

У середу, 31-го березня, за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України відбудеться черговий, четвертий за ліком вебінар в рамках циклу проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом.

Лектором вебінару на тему «Періодизація річної підготовки спортсменів (історія, сучасний стан, альтернативні підходи, типові моделі, етап безпосередньої підготовки до головних змагань, зв’язок з етапами багаторічної підготовки)» виступить доктор педагогічних наук, професор олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимир Платонов.

Зазначимо, в рамках нової серії вебінарів у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, три з яких вже успішно реалізовано. Під час перших трьох вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті та інше.

Нагадаємо, у вівторок, 23-го березня, відбувся третій онлайн-семінар. До зустрічі долучилося понад 350 учасників, які отримали багато цікавої та корисної інформації на тему «Значення різнобічної рухової підготовки в спорті» від лекторки вебінару – завідувачки кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата педагогічних наук, професорки Валентини Сосіної.


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ