Офіційно: ЛДУФК присвоєно ім’я Івана Боберського

Згідно із наказом № 115 від 1–го лютого 2019 року Міністерства освіти і науки України, Львівському державному університету фізичної культури офіційно присвоєно ім’я Івана Боберського.

Відповідно затверджено й нову редакцію Статуту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яку було погоджено конференцією трудового колективу 11-го вересня 2018 року.

Тож вітаємо професорсько-викладацький склад і увесь колектив нашого вишу, а також студентів й усіх випускників з присвоєнням нашому Університету ім’я Івана Боберського. Віримо, що для нас усіх це стане новим додатковим стимулом для більш плідної роботи – як в науково-педагогічній діяльності, так і у підкоренні найвищих спортивних вершин світового рівня, аби слава про Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського гриміла у всіх куточках планети!

Ректорат ЛДУФК

P.S. З новою редакцією Статуту
Львівського державного університету фізичної культури
імені Івана Боберського можна ознайомитися