Офіційно: XXXI літню Універсіаду-2021 в Ченду перенесли на 2022 рік

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU), Федерація студентського спорту Китаю (FUCS) та Організаційний комітет ХХХІ літніх Всесвітніх студентських ігор FISU в китайському Ченду-2021 спільно оголосили, що Всесвітні студентські ігри FISU в Ченду-2021 (Chengdu World University Games 2021 FISU), які мали стартувати 8-го серпня 2021 року і тривати 11 днів, будуть перенесені на 2022 рік.

Причина такого рішення – глобальна ситуація з COVID-19 і міжнародні обмеження на поїздки. У Міжнародній федерації студентського спорту зауважили, що багато спортсменів не могли тренуватися, коли спорткомплекси були закриті на тривалий термін.

Відзначається, що назва «Всесвітні студентські ігри в Ченду-2021» (Chengdu World University Games 2021 FISU) і логотип турніру збережуться. При цьому точної нової дати проведення ХХХІ літньої Універсіади-2021 в Ченду організатори не називають.

Як і планувалося, змагання пройдуть у 18-ти видах спорту. Крім 15-ти обов’язкових видів у Ченду в програму Всесвітньої Універсіади-2021 додадуть греблю, стрільбу і ушу – як трьох видів спорту на вибір організаторів.

Нагадаємо, Китай вже двічі приймав літні Універсіади. У 2001 році змагання пройшли в Пекіні, а в 2011 – у Шеньчжені.

Раніше пандемія змусила перенести зимову ХХХ Всесвітню Універсіаду-2021 в швейцарському Люцерні. Замість січня 2021 року медалі студентського спортивного форуму розіграють в грудні 2021 року.