Оглядова екскурсія сакральними місцями Львівщини (Фото)

12 квітня 2018 року студенти 2 курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом старшого викладача кафедри туризму Чикайло Ю.І., викладача Курах О.С. та аспіранта Кучера П. В. в рамках практичних занять з дисципліни «Релігійний туризм» здійснили оглядову автобусну екскурсію «Середньовічна Жовква, Крехівський монастир, Страдчанська печера». 

У Жовкві, студенти мали змогу побувати у приміщеннях не лише основних архітектурних пам’яток та ознайомитись з історією, архітектурними стилями оформлення зовнішнього та внутрішнього інтер’єру будівель (Жовківський замок, ратуша), але й з відомими сакральними об’єктами (дерев’яна церква Різдва Пресвятої Богородиці, церква святої Параскеви, костел Святого Лаврентія, занедбана будівля єврейської синагоги). 

Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіан відносять до одного з найбільш популярних місць, яке відвідують туристи. Це пам’ятка архітектури національного значення XVII-XVIII ст. Студенти на практиці мали можливість помолитися до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та напитися води з цілющого святого джерела, що знаходиться на території Яворівського національного природного парку.

Завершальним місцем екскурсійної програми був Страдч. Саме там, студенти мали змогу відвідати комплексну пам’ятку природи місцевого значення, другий за значимістю, після Києво-Печерської лаври, греко-католицький підземний монастир.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ