Олександр Петрів і Святослав Гудзий – переможці Кубка України з стрільби кульової

У Львові завершився Кубок України 2020 року зі стрільби кульової. Вітчизняні снайпери визначали володарів почесних трофеїв і медалей у змаганнях з пневматичних олімпійських вправ. Традиційно серед переможців та призерів представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Кубковий турнір у місті Лева зібрав понад 100 спортсменів з різних регіонів України. Звісно, змагання відбулися з дотриманням усіх карантинних умов.

Уже з першого виду програми Кубка України про свої претензії на найвищі місця заявили стрілки нашого вишу. В особистих змаганнях серед чоловіків у вправі ПП-3 (60 пострілів з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів) володарем Кубку України став один з найвідоміших випускників кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) ЛДУФК Олександр Петрів (на фото вище – по середині).

Тим самим 46-річний ветеран вкотре наочно довів, що як то кажуть, є ще порох у порохівницях. У боротьбі за «золото» олімпійський чемпіон Пекіну-2008 «перестріляв» вихованця Львівського фахового коледжу спорту Гліба Кігітова, який став срібним призером.

Одразу дві нагороди здобули представники нашого Університету в особистих змаганнях серед чоловіків у вправі ГП-6 (60 пострілів стоячи з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів). На найвищу сходинку медального подіуму зійшов студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Святослав Гудзий (на фото вище – по середині). Другий результат показав значно більш досвідчений і титулований випускник ЛДУФК Олександр Галкін (на фото вище – зліва).

Та Святослав Гудзий на звітних змаганнях не обмежився одним здобутим «золотом», оформивши у підсумку переможний дубль. У вправі ГПО-мікст (стрільба з пневматичної гвинтівки, змішані пари) він святкував перемогу в складі львівського дуету разом з Вікторією Царенко (на фото нижче – по середині).

Додамо, що Кубок України-2020 був одним з етапів відбору кандидатів до національної збірної команди на участь в чемпіонаті Європи 2021 року. А вже наступного тижня провідні вітчизняні майстри стрільби кульової вирушать на черговий етап відбору до польського міста Білосток на міжнародні змагання Polish Open KALIBER 2020, які розпочнуться у найближчу середу, 25-го листопада.