Олексій Гуцуляк – найкращий гравець 5-го туру УПЛ!

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 5-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021.

До складу експертної ради увійшли: Олег Венглинський, Артур Валерко, Сергій Нагорняк, Геннадій Орбу, Віктор Грачов, Йожеф Сабо, Олександр Сопко, Анатолій Чанцев та легендарний голеадор «Карпат», випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Степан Юрчишин.

За підсумками голосування перемогу здобув півзахисник «Десни» Олексій Гуцуляк, який також вищу освіту здобув у стінах нашого Університету. У матчі проти чинного чемпіона України донецького «Шахтаря» Олексій зробив дві результативні передачі. Він випередив одноклубника Андрія Тотовицького, Шахаба («Олімпік») та Сергія Булецу («Дніпро-1»).