Олексій Гуцуляк зробив вагомий внесок у першу перемогу СК «Дніпро-1» в Лізі конференцій

Напередодні, 15-го вересня, на футбольних полях Європи було зіграно матчі другого туру групового етапу Ліги конференцій сезону-2022/2023. В одному з них представник України СК «Дніпро-1» на Кіпрі з рахунком 3:1 обіграв тамтешній «Аполлон» із Лімасола. До усіх трьох голів дніпрян долучився півзахисник Олексій Гуцуляк (на фото праворуч №9) – випускник кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

ФУТБОЛ. ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2022/2023. ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група «Е». Матч 2-го туру

«Аполлон» (Лімасол, Кіпр) –
СК «Дніпро-1» (Україна) – 1:3 (0:3)

15 вересня. Нікосія (Кіпр). Стадіон ГСП.
Початок – 19:45.

Арбітр – Адам Фаркаш (Угорщина).
Лайнсмени: Болаж Серт, Пітер Карай (обидва – Угорщина).
Четвертий арбітр – Бенце Чонко (Угорщина).

«АПОЛЛОН»: А. Йованович, Пеберн (Йостен, 46), Роберж, Алісамі, Панайоту (Кабрал, 10), Кіріаку, Коль, Шахар, Ба (Онженда, 20), Хаммас (Шполярич, 46), Піттас.

Головний тренер – Давід Катала.

СК «ДНІПРО-1»: Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Бузанелло, Бабенко, Рубчинський (Балулі, 83), Піхальонок (Горбунов, 90), Гуцуляк (Танчик, 83), Амаш (Назаренко, 83), Довбик (Когут, 90).

Головний тренер – Олександр Кучер.

Голи: Рубчинський (11), Довбик (26, 45), Піттас (57).

Попередження: Адамюк (17), Кіріаку (45+3), Піттас (48), Бабенко (62), Сарапій (90+1).

У стартовому турі підопічні Олександра Кучера в словацькому місті Кошице поступилися нідерландському АЗ-67 (0:1), а тепер прибули до Нікосії на першу виїзну гру групового етапу. Незважаючи на поразку, наставник дніпрян вирішив виставити на «Аполлон» той самий стартовий склад, що й тиждень тому.

У першому таймі українці домінували на полі й забили три голи. На 11-й хвилині Довбик асистував Рубчинському, який відправив м’яч у порожні ворота. Пізніше відзначився вже сам форвард збірної України, завершивши комбінацію за участю Гуцуляка та Рубчинського. Незадовго ж до перерви Артем оформив «дубль» після класного обіграшу з Бузанелло – 3:0.

У другій половині зустрічі «Аполлон» зумів відіграти один м’яч – Піттас влучним ударом завершив подачу з правого флангу від Кіріаку. Українці також мали моменти, зокрема, втратив нагоду оформити «хет-трик» Довбик. Уже в доданий час Кіріаку зі штрафного поцілив у стійку. Та в підсумку дніпряни зуміли втримати здобуту перевагу у два голи – 3:1.

Таким чином, футболісти з берегів Дніпра набрали перші очки в груповому раунді Ліги конференцій, заразом здобувши свою прем’єрну єврокубкову перемогу в історії клубу.

Додамо, що в іншому матчі другого туру групи «Е» нідерландський АЗ-67 на своєму полі в Алкмарі впевнено, з рахунком 4:1 переграв «Вадуц» з Ліхтенштейну.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ГРУПИ «Е»
ПІСЛЯ 2-го ТУРУ