Олена Підгрушна не виступить на чемпіонаті Європи-2019

Старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін озвучив найближчий графік капітана команди, аспірантки Львівського державного університету фізичної культури Олени Підгрушної. У коментарі для ЗМІ Андрій Прокунін відмітив, що Олена Підгрушна не планує виступати на чемпіонаті Європи в Раубічах, хоча в плані змагальної практики Олена через недавню хворобу серйозно відстає від інших українок.

«Олена пропустила практично увесь другий триместр Кубку світу поточного сезону. Оберхоф – повністю, в Рупольдінгу спробували спринт, потім спробували вже цю ж дисципліну в Антхольці-Антерсельві і повернулася до тренувальної роботи. А практика змагання не повинна втрачатися, вона у будь-якому разі набере свої кондиції і це питання часу – я в цьому не сумніваюся.

При цьому я згоден, що в горах це робити важче. У нас потім ще буде час до чемпіонату світу, коли ми повернемося з середньогір’я. Щось близько 18 днів. Цього вистачає. 99%, що вона пропустить чемпіонат Європи в Білорусі, і цілеспрямовано готуватиметься до чемпіонату світу», – розповів Андрій Прокунін.

Нагадаємо, Олена Підгрушна в поточному сезоні у загальному заліку Кубку світу займає 34-е місце, що є кращим показником у збірній України. При цьому на трьох останніх етапах в Оберхофі, Рупольдінгу і Антхольці-Антерсельві капітан «синьо-жовтої» команди не набрала жодного очка.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ