Організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 у ЛДУФК

З метою запобігання захворюванням та поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» від 11-го березня 2020 року №211 (в редакції постанови КМУ від 16-го березня 2020 року №215), наказом Міністерства освіти і науки України №406 від 16-го березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», листом МОН і Профспілки працівників освіти і науки України від 17-го березня 2020 року №1/9-162 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину», ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 17-го березня 2020 року видав наказ у додаток до наказу від 11-го березня 2020 року №83-р.

ПОВНИЙ ТЕКСТ УСІХ ПУНКТІВ НАКАЗУ:

1. Запровадити гнучкий (дистанційний, почерговий) режим роботи працівників університету відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 4-го жовтня 2006 року №359.

2. Першому проректору, деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів на період дії карантину:
• визначити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно або почергово, забезпечивши при цьому належні результати роботи;
• забезпечити проведення робочих нарад, надання інформації та передачі опрацьованих документів працівниками структурних підрозділів за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій;
• заборонити відвідування університету здобувачами вищої освіти.

3. Припинити відрядження працівників університету до Міністерства освіти і науки України та інших установ окрім випадків нагальної необхідності та за попереднім погодженням з керівництвом МОН України.

4. Здійснювати листування з МОН України та іншими установами шляхом використання системи електронної взаємодії органів виконавчої влади або шляхом надсилання сканкопій листів на електронну адресу mon@mon.gov.ua.

5. Зберігати за працівниками на період карантину заробітну плату з урахуванням рекомендацій у листі МОН і ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17-го березня 2020 року №1/9-162 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» та відповідно до чинного законодавства.

6. Проректору АГР Оленич І.М.:
• організувати проведення у приміщеннях університету санітарно-профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19;
• посилити контроль за пропускним режимом у навчальних корпусах та студентських гуртожитках університету;
• забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у приміщеннях університету.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

З оригіналом наказу можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ

З додатком до наказу можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ