Оргкомітет Лос-Анджелес-2028 представив емблему ХХХІV літної Олімпіади

На шляху до майбутніх літніх ХХХІV Олімпійських та ХVІІІ Паралімпійських ігор в американському Лос-Анджелесі 2028 року, місцевий оргкомітет представив емблему своїх Ігор історіями, які розповідають про спорт, мистецтво та унікальність жителів міста.

Визнаючи, що жодна ілюстрація не може висловити все, що представляють Лос-Анджелес та Ігри-2028, спортсмени, художники та прихильники співпрацювали як творці Оргкомітету в розробці емблеми LA28, втілюючи свої особисті історії та мрії в життя через індивідуальні інтерпретації Лос-Анджелеса.

Серед авторів, які поділились своїми історіями в Лос-Анджелесі, є чемпіони та призери Олімпійських ігор гімнастка Габбі Дуглас, фігурист Адам Ріппон, футболістка Алекс Морган, сноубордистка Хлоя Кім, фехтувальниця Ібтіхай Мухаммед, плавчиня Сімона Мануель, легкоатлети Еллісон Фелікс і Майкл Джонсон, а також відомі паралімпійці і діячі культури та мистецтва.

Чітко виділені «L», «2» та «8» служать основою для олімпійської та паралімпійської емблем, а окремі історії виражаються через динамічну та мінливу «А». Їх надихають нескінченні можливості, які представляє Лос-Анджелес, шануючи творчість, різноманітність, самовираження та інклюзивність.

«Ще не було більш важливого часу, щоб почути голоси спортсменів. Спорт – це особлива частина нашої глобальної культури, яка об’єднує людей і уболівальників в різних спільнотах і по всьому світу. Олімпійські та Паралімпійські ігри LA28 стануть платформою для особистих історій тріумфу, невдач та можливостей, оскільки ми визнаємо і поважаємо різноманітність людства і його мрії про майбутнє», – сказав голова Оргкомітету LA28 Кейсі Вассерман.

«Лос-Анджелес кидає виклик унікальності, і немає єдиного способу представити Лос-Анджелес. Лос-Анджелес – це те, що є завдяки людям, і Ігри LA28 повинні це представляти. Кращий спосіб передати енергію Лос-Анджелеса і Ігор – це зібрати голоси й культури. Лос-Анджелес – це нескінченне полотно для здійснення ваших найсміливіших мрій, і в 2028 році тисячі паралімпійців та олімпійців приїдуть в Лос-Анджелес, щоб здійснити свої мрії на світовій арені», – відзначила головний представник спортсменів Оргкомітету LA28, чотириразова олімпійська чемпіонка Джанет Еванс.

LA28 стануть третіми Олімпійськими іграми, що проводитиме «місто янголів», – воно ставало господарем Ігор у 1932 і 1984 роках, і вперше прийматиме Паралімпійські ігри.

Ігри LA28 об’єднають Лос-Анджелес, щоб створити неймовірні враження для спортсменів, уболівальників і всіх членів суспільства, використовуючи існуючі в Південній Каліфорнії стадіони та об’єкти світового класу.

На шляху до Ігор-2028, завдяки підтримці МОК, LA28 інвестує 160 мільйонів доларів США в юнацький спорт в Лос-Анджелесі, роблячи спорт більш доступним для дітей, особливо в спільнотах з обмеженими ресурсами.

Додамо, що емблема LA28 буде представлена в підбірці історій в соціальних мережах (@ LA28) і на новому веб-сайті LA28.org.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ