Орися Дем’янюк: «На норматив 4.17 я готова, але треба, щоб усе склалося»

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Орися Дем’янюк минулими вихідними у Сумах стала чемпіонкою України з легкої атлетики в приміщенні з бігу на 1500 метрів, проте результатом залишилася не дуже задоволена. 4 хвилини 20,61 секунди, показані нею, були нижчими від нормативу на чемпіонат Європи в приміщенні. Втім, атлетка намагається не засмучуватися, адже шанс показати потрібний час (4 хвилини 17 секунд) ще буде. Уже за два дні, 20-го лютого, Орися в Стамбулі змагатиметься на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні.

– На чемпіонаті України мені не вдалося втримати темп у середині дистанції, – говорить Орися Дем’янюк. – Я бігла сама, знаючи, що за мною тримається Бурджу Субатан з Туреччини. Це трішки тиснуло психологічно: розуміла, що потрібно тримати темп і при цьому залишити сили для боротьби на фініші. Мабуть, це і стало ключовим моментом.

– Орисю, чому ви не спробували побігти на норматив ще у півфіналі?
– За норматив легше змагатися, коли на доріжці є компанія, дівчата допомагають одна одній або є пейсмейкер. Одним з таких стартів може стати чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. А щоб на нього потрапити, потрібно було показувати високий результат у фіналі змагань, а не в попередньому забігу. Тому вирішили бігти на хороший результат у фіналі, відбиратися на «Балкани» і вже там боротися за норматив на чемпіонат Європи.

– Стартів цієї зими не вистачає?
– Їх і так не дуже багато, а з карантинними обмеженнями стало ще менше. Невизначеність трішки збиває, але маємо те, що маємо. Нещодавно я виступала в Остраві. Там мені трішки не вистачило до нормативу. Я була добре готова, там класний манеж, хороша компанія змагалася, але біг трохи не пішов тактично. Я, на відміну від інших, побігла за пейсмейкером. Потім почалися перебудови по дистанції, а вони забрали сили, яких не вистачило на фініші. Хоча вважаю, що на норматив 4.17 я готова, але треба, щоб усе склалося.


За матеріалами сайту ФЛАУ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ