Орися Дем’янюк – срібний призер чемпіонату ABAF у приміщенні в бігу на 1500 м

У Стамбулі відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Збірна України була представлена 24-ма провідними спортсменами, зокрема, львів’янкою, чемпіонкою України-2021 в приміщенні Орисею Дем’янюк (на фото – №1). Додому випускниця кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського повернулася не з пустими руками.

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні став для українських атлетів чудовим шансом ще раз перевірити сили перед чемпіонатом Європи-2021 в приміщенні, що відбудеться з 5-го по 7-е березня в польському Торуні, а для декого з них – виконати норматив на континентальний форум.

Нагадаємо, торік на цих змаганнях Орися Дем’янюк стала срібною призеркою у бігу на 1500 м. Аналогічну нагороду вихованка подружжя Віталія та Ольги Тарнакіних (обоє вищу освіту здобули у нашому Університеті), а також Володимира Єретика (старший тренер-викладач Буської ДЮСШ) здобула й на звітних змаганнях.

Орися фінішувала другою в бігу на 1500 метрів, показавши свій найкращий результат в сезоні – 4 хвилини 17,19 секунди. Але він, на жаль, усього на 19 сотих секунди не дотягнув до затвердженого кваліфікаційного нормативу для допуску на Євро-2021 в приміщенні.

А переможницею чемпіонату ABAF у Стамбулі в цій дисципліні стала словенка Маруша Мішмаш, яка фінішувала з помітним відривом від суперниць – 4.09,43. Бронзова нагорода у румунки Клаудії Міхаели Бобоце, що відстала від Орисі Дем’янюк на 0,28 секунди.

Додамо, що загалом у Стамбулі збірна України здобула 14 нагород – чотири золоті, шість срібних та чотири бронзових медалі.