Остап Притула вийшов у старті молодіжної збірної України в матчі з Узбекистаном

У другому матчі на турнірі Antalya Cup 2021, що триває у Туреччині, молодіжна збірна України напередодні зустрічалася з командою одноліток з Узбекистану. У стартовому складі «синьо-жовтих» на поле вийшов й студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Притула, який на клубному рівні виступає за «Рух».

Головний тренер «синьо-жовтих» Руслан Ротань, який обіцяв дати зіграти на цих змаганнях усім футболістам, виставив абсолютно новий стартовий склад порівняно з першим поєдинком проти болгар.

Перший тайм пройшов за переваги нашої команди, однак реальних загроз воротам суперника українці практично не створили. Проте на перерву вони пішли, ведучи в рахунку.

На 31-й хвилині Драмбаєв видав крутий рейд від центрального кола до чужої лицьової, відкотив Ісаєнку у воротарський, а того збили і арбітр вказав на позначку – пенальті. Бражко холоднокровно реалізував суддівський вирок – 1:0.

Ще до свистка на перерву другий гол забив Ісаєнко, замкнувши закидання з глибини від Алефіренка, проте арбітри цей результативний удар скасували через офсайд.

Другий тайм для команди Руслана Ротаня, як і в матчі зі збірною Болгарії, розпочався невдало – з голу узбеків. Наші хлопці дуже багато програвали стандартів, і саме подача зі штрафного принесла супернику успіх. На 50-й хвилині Абдуманнопов, який в перерві вийшов на заміну, реалізували стандартне положення – 1:1.

Слід зазначити, що з небезпечними моментами упродовж усього матчу в підопічних Руслана Ротаня виникали труднощі. Українці іноді тримали м’яч по 20–30 передач в одному володінні, але до удару справу не доводили. Тож не дивно, що найкращий момент гри, крім двох голів, був у команди Узбекистану: після подачі з ще одного стандарту і удару головою від ближнього кута воротарського під стійку Чекотун зреагував і витягнув снаряд.

Тільки перед фінальним свистком команди нарешті розбігалися і обмінялися неприємними уколами: у нас простріл Драмбаєва не замкнули Супряга і Кухаревич, а суперник не реалізував чистий вихід один на один.

Додамо, що свій останній матч наша молодіжна збірна в Туреччині, у рамках турніру Antalya Cup 2021 зіграє завтра, 29-го березня. Суперником «синьо-жовтих» буде команда Словаччини. Однак тепер уже точно можна сказати, що повторити успіх 2019 року, коли українці виграли цей турнір, не вийде. Вище другого місця команда Руслана Ротаня не підніметься за будь-яких обставин.

ФУТБОЛANTALYA CUP – 2021МАТЧ 2-го ТУРУ

Україна U-21 – Узбекистан U-21 – 1:1 (1:0)

27 березня. Анталія (Туреччина). Початок – 16:00.

УКРАЇНА U-21: Чекотун, Алефіренко (Супряга, 71), Бражко, Снурніцин (Батагов, 69), Драмбаєв, Желізко (Судаков, 69), Притула (Сич, 46), Очеретько (Бондаренко, 69), Ісаєнко (Кухаревич, 69), Мудрик (Ярмолюк, 46), Брагару (Кащук, 46).

УЗБЕКИСТАН U-21 (стартовий склад): Ісаков, Д. Комілов, Йокуба, Аліджану, Алікулов, Іззат, Ашкар, Абдурашид, Собірджонов, Абдурахмон, Мозговий.

Голи: Бражко, 31 (пенальті) – Абдуманнопов, 50.