Остап Притула зіграв за молодіжну збірну в заключному матчі турніру Antalya Cup

Молодіжна збірна України з футболу напередодні, 29-го березня, в Туреччині зіграла свій третій, заключний поєдинок у рамках товариського міжнародного турніру Antalya Cup 2021. Підопічні Руслана Ротаня, виграючи у збірної Словаччини в другому таймі з різницею у два м’ячі, примудрилися програти гру. У складі «синьо-жовтих» грав й студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Притула, який на клубному рівні виступає за «Рух».

У своєму останньому поєдинку на турнірі Antalya Cup 2021 молодіжна збірна України зустрічалася з командою одноліток зі Словаччини, яка після двох турів мала у своєму активі чотири залікові бали, тоді як «синьо-жовті» – лише один.

Перший тайм почався з активних атак українців, а найреальніший шанс відзначитися був у Бондаренка, який на 8-й хвилині з меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою. Незабаром гра перемістилася на половину поля нашої збірної. Словаки подали кілька кутових, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Зновенка не створили. А от «синьо-жовті» мали непоганий шанс відкрити рахунок на 25-й хвилині, проте Мудрик не реалізував перспективний штрафний, пробивши метрів із 20-ти в руки голкіперу. На 36-хвилині збірна України все-таки забила гол після стандарту, але в цьому епізоді арбітр скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд у Батагова.

Пропускаючи в минулих двох матчах у першій 15-хвилинці другого тайму, цього разу збірна України сама забила м’яч у цей часовий відрізок. На 48-й хвилині індивідуальними діями відзначився Мудрик, який у штрафному обіграв двох захисників і з гострого кута вразив ціль – 1:0. А на 56-й хвилині українці збільшили свою перевагу. Фланговою передачею Сича скористався В’юнник, який головою вразив ворота словаків – 2:0.

Перевага у два м’ячі підопічних Руслана Ротаня протрималася, на жаль, усього сім хвилин. Під час атаки суперника наші захисники не завадили двічі розстрілювати нашого воротаря – 2:1. А ще за сім хвилин рахунок зрівнявся. Під час подачі кутового знову захисники проґавили опонента, який головою відправив м’яч у ближній кут воріт Зновенка – 2:2. Більше того, на 83-й хвилині українці пропустили третій гол. Усі спроби врятувати поєдинок так нічим для наших хлопців не закінчилися – 2:3.

ФУТБОЛANTALYA CUP – 2021МАТЧ 3-го ТУРУ

Україна U-21 – Словаччина U-21 – 2:3 (0:0)

29 березня. Анталья (Туреччина). Початок – 18:00.

УКРАЇНА U-21: Зновенко, Алефіренко (Кухаревич, 46), Бражко, Батагов, Вівчаренко, Желізко, Сич, Очеретько, Бондаренко (Притула, 83), Мудрик (Супряга, 78), В’юнник (Ісаєнко, 78).

СЛОВАЧЧИНА U-21 (стартовий склад): Людга, Немчік, Покорний, Ілько, Гоно, Міхалек, Кадак, Пішоя, Капралік, Войтко, Бернат.

Голи: Мудрик, 48, В’юнник, 56 – Капралік, 63, Труса, 71, Кмет, 82.

6. Україна – 1 (4–6)

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник провів по три поєдинки, а переможець визначився за найбільшою кількістю набраних очок.

Нагадаємо, на попередньому турнірі Antalya Cup, що відбувся у 2019 році, українці виграли головний приз змагань, а минулого, 2020 року через коронавірус турнір не проводився.