Павло і Юлія Коростильови здобули дві медалі Балтійського чемпіонату зі стрільби кульової

Збірна Збройних Сил України завоювала чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медаль на Першому Балтійському чемпіонаті зі стрільби кульової з пневматичного пістолета серед військових. Свій внесок до «синьо-жовтої» скарбнички зробили й випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – брат і сестра Павло та Юлія Коростильови.

У Першому Балтійському чемпіонаті зі стрільби кульової з пневматичного пістолета серед військових, що відбувся на стрільбищі латвійського міста Адажі, змагалися представники України, Латвії, Литви та Естонії.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, збірна Збройних Сил України на звітних змаганнях здобула загалом сім нагород – чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.

Золоті нагороди вибороли Павло Коростильов та Дарія Семенко в особистих змаганнях, жіноча збірна ЗСУ в складі Тетяни Селедцової, Дарії Семенко і Поліни Колеснікової та чоловіча команда, за яку виступали Юрій Попружний, Павло Крепостняк і Гліб Кігітов.

«Срібло» в активі Тетяни Селедцової в особистих змаганнях і Павла та Юлії Коростильових у міксті (на фото – перший і друга зліва).

Ще одну медаль – бронзову в особистих змаганнях – до скарбнички збірної ЗСУ принесла Поліна Колеснікова.


Пресслужба Генерального штабу ЗСУ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ